Co všechno lze ve fotbale nedat, a to i na vrcholné úrovni, předvedli ve víkendovém utkání nejvyšší portugalské soutěži hráči Porta. V 62. minutě zápasu na hřišti Coimbry spálili během jedné akce hned dvě tutovky, když zejména ta druhá po gólu doslova volala.

Obránce Porta Mangala spálil tutovku.

Porto se po deseti odehraných kolech vyhřívalo na čele portugalské ligy a favoritem bylo i v zápase s Coimbrou. Jenže nakonec odjíždělo s první porážkou v sezóně. Jediný gól zápasu vstřelil v závěru prvního poločasu Alexandre, a přestože hosté byli ve druhém dějství lepším celkem, alespoň vyrovnat se jim ale nepodařilo.

I proto, že Danilo šest minut před koncem neproměnil penaltu, dvacet minut předtím zase Porto během jediné akce promarnilo dvě vyložené šance. Varela nejprve z hranice malého vápna i za přispění jemné teče domácího obránce trefil pouze tyčku, následnou dorážku pak zadák Mangala z pouhého metru poslal nad branku.

Porto po porážce 0:1 spadlo v tabulce na třetí místo, na lisabonské celky Sporting a Benfiku ztrácí dva body.