Chrudim - Vyškov 2:1Fotbalisté Vyškova podlehli Chrudimi a ve druhé lize poprvé prohráli

Fotbalisté Vyškova v osmém kole druhé ligy v Chrudimi ztratili poločasové vedení, prohráli 1:2 a poprvé v sezoně nebodovali. Moravský tým přesto dál vede tabulku společně s pražskou Duklou, která na Julisce remizovala 0:0 s Líšní a má i stejné skóre jako Vyškov. Táborsko doma uhrálo rovněž bezbrankový výsledek s Prostějovem a má také 17 bodů.

Vyškov v prvním poločase ustál šance domácích a ve 42. minutě mu zajistil vedení Kanakimana. Chrudimské mužstvo ale po změně stran skóre otočilo. V 50. minutě vyrovnal Huf šestým gólem v druholigovém ročníku a útočník hostující z Pardubic hned za čtyři minuty asistoval u vítězné trefy Langhamera. Východočeši doma vyhráli podruhé za sebou a jsou desátí.

Zbrojovka v Brně zdolala poslední Varnsdorf 1:0, zvítězila počtvrté za sebou a z páté pozice ztrácí bod na nejlepší tři týmy tabulky. O výhře účastníka minulého ročníku nejvyšší soutěže rozhodl v 67. minutě Potočný.

Poslední čtyři kola vyhrála i Vlašim, která doma porazila Jihlavu 1:0 a je čtvrtá. Středočeši, za které se prosadil Labík v nastavení první půle, jsou po ztrátě Vyškova jediným neporaženým mužstvem v druholigové sezoně.

Kroměříž v souboji nováčků na svém hřišti zdolala Žižkov 1:0 brankou Dočkala z 50. minuty.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.