Valladolid - Real Madrid 0:2Benzema zařídil Realu dvěma góly výhru

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili v 15. kole španělské ligy na hřišti Valladolidu 1:0. Výhru zařídil dvěma brankami v závěru utkání držitel Zlatého míče Karim Benzema, který se zotavil ze svalového zranění, kvůli němuž přišel o mistrovství světa v Kataru.

Útočník Realu Madrid Karim Benzema slaví druhou trefu do sítě Valladolidu.

Deset minut před koncem základní hrací doby zahrál Sánchez ve vápně Valladolidu rukou a rozhodčí nařídil penaltu pro Real. Při následných protestech navíc obdržel domácí León červenou kartu. Penaltu s přehledem proměnil Benzema. O pět minut později druhou branku. Real je v čele neúplné tabulky o bod před Barcelonou, která má zápas k dobru.

Getafe výhrou 2:0 nad Mallorcou prodloužilo úspěšnou sérii ve vzájemných zápasech, v kterých je již přes deset let neporaženo. Největší zásluhu na tom měl Mayoral, který vstřelil obě branky.

Almería přišla v závěru zápasu s Cádizem o první venkovní výhru v sezoně a remizovala 1:1. Na Melerův gól z prvního poločasu odpověděl v 83. minutě Pérez. Domácí jsou stále na sestupové pozici.