Bilbao - Granada 1:1Bilbao si remízou s Granadou zkomplikovalo boj o Ligu mistrů

Fotbalisté Bilbaa nedokázali v předehrávce 32. kola španělské ligy porazit předposlední Granadu a remízou 1:1 si zkomplikovali boj o Ligu mistrů. Athletic na pátém místě ztrácí tři body na čtvrté Atlético Madrid, které má zápas k dobru. Baskický celek má jistou účast v hlavní soutěži Evropské ligy díky nedávnému triumfu ve Španělském poháru.

Fotbalisté Bilbaa se radují z branky

Oba góly dnes vstřelili hráči Bilbaa. Už v 6. minutě tečoval hlavou roh Granady domácí útočník Iňaki Williams a nechtěně překonal vlastního brankáře. Ve 24. minutě srovnal Gorka Guruzeta, ale další gól už nepadl. I kvůli tomu, že starší z bratrů Williamsových v 87. minutě v dobré šanci na malém vápně střílel vedle.

Granada tak i podruhé v sezoně uhrála s Bilbaem bod za remízu 1:1, ale na záchranu ztrácí deset bodů.