Bilbao - Almería 4:0Bratři Williamsovi dovedli fotbalisty Bilbaa k další výhře ve španělské lize

Fotbalisté Bilbaa porazili ve španělské lize Almeríi jasně 4:0 a před víkendovými zápasy 7. kola jsou třetí v tabulce za Realem Madrid a Barcelonou. Athletic vyhrál pátý z posledních šesti zápasů.

Ilustrační foto.

Výrazný podíl na vítězství Bilbaa měli bratři Williamsovi. Dvacetiletý Nico centrem připravil v 10. minutě gól pro staršího sourozence Iňakiho, který se trefil hlavou. Ve druhém poločase si spolupráci zopakovali, tentokrát skóroval mladší z bratrů. Ještě předtím se zapsal mezi střelce Sancet, v závěru střídající Vesga zpečetil výhru gólem z penalty.

Nováček Almería prohrála počtvrté za sebou a je sedmnáctá.

Španělská fotbalová liga - 7. kolo:
Bilbao - Almería 4:0 (10. I. Williams, 62. N. Williams, 17. Sancet, 84. Vesga z pen.)