Rayo Vallecano - Atlético Madrid 0:7Kanonáda ve Španělsku. Atlético nasypalo soupeři sedm gólů

Fotbalisté Atlética Madrid rozdrtili v dohrávce 3. kola španělské ligy domácí Vallecano 7:0 a v tabulce se posunuli na druhé místo za Real. Dva góly a asistenci si připsal střídající Álvaro Morata. Ve druhém dnešním utkání Getafe zdolalo Alavés 1:0.

Fotbalisté Atlética Madrid oslavují jeden ze svých gólů proti týmu Rayo Vallecano.

Skóre otevřel už ve 2. minutě Antoine Griezmann, ještě do poločasu se trefili ještě Memphis Depay a Nahuel Molina. Po změně stran překonali brankáře Vallecana Stole Dimitrievského kromě Moraty i další náhradníci Ángel Correa a Marcos Llorente.

Atlético ztrácí na na vedoucí Real, který dosud nezaváhal, dva body. Dosud stoprocentní Vallecano kleslo na osmou příčku.

Španělská fotbalová liga - 3. kolo:
Getafe - Alavés 1:0 (84. Mayoral z pen.)
Vallecano - Atlético Madrid 0:7 (73. a 84. Morata, 2. Griezmann, 16. Depay, 36. Molina, 79. Correa, 86. M. Llorente).