Real Betis - Alavés 4:0Fotbalisté Betisu vyhráli po třech kolech

Fotbalisté Betisu porazili v 21. kole španělské ligy Alavés 4:0 a upevnili si třetí místo. Sevillský celek vyhrál v lize po třech zápasech. Alavés nezvítězil devět kol po sobě a zůstal na první sestupové příčce.

Svěřenci trenéra Pellegriniho rozhodli o triumfu už v prvním poločase, v němž si vypracovali třígólový náskok. První a třetí trefu obstaral Iglesias, druhou branku zaznamenal Canales. Po změně stran stanovil konečné skóre Juanmi.

Předposlední Cádiz remizoval s barcelonským Espaňolem 2:2 a nevyhrál osmé kolo za sebou. O vítězství přišel v šesté minutě nastavení, kdy nováčkovi zařídil bod De Tomás. Domácí tým v lize poprvé vedl trenér Sergio, jenž v minulosti v Espaňolu působil jako hráč i kouč.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:
Betis Sevilla - Alavés 4:0 (11. a 41. Iglesias, 29. Canales, 54. Juanmi),
Cádiz - Espaňol Barcelona 2:2 (55. Negredo, 90.+1 Alejo - 10. Morlanes, 90.+6 De Tomás)