Villarreal - Getafe 2:1Fotbalisté Villarrealu otočili zápas s Getafe a uspěli po čtyřech porážkách

Po sérii čtyř porážek fotbalisté Villarrealu ve španělské lize zvítězili nad Getafe 2:1, i když od 9. minuty prohrávali. Zápas rozhodl v 52. minutě pětatřicetiletý Morales.

Hosty poslal do vedení v úvodu turecký útočník Ünal, který svým osmým gólem v tomto ročníku soutěže potvrdil pozici nejlepšího střelce týmu. Obrat řídil nigerijský záložník Chukwueze, který ve 44. minutě z dorážky vyrovnal a krátce po změně stran vyzval zpětnou přihrávkou ke skórování Moralese.

Getafe mohlo v závěru vyrovnat, ale Mayoral trefil v 89. minutě břevno. V tabulce mu patří předposlední příčka, Villarreal je sedmý.

Španělská fotbalová liga - 23. kolo:
Villarreal - Getafe 2:1 (44. Chukwueze, 52. Morales - 9. Ünal).