Mallorca - Bilbao 1:1Penalta v nastavení zajistila fotbalistům Bilbaa remízu na Mallorce

Fotbalisté Bilbaa odvrátili ve španělské lize porážku na hřišti Mallorky v šesté minutě nastavení. Na 1:1 vyrovnal z penalty nařízené za hru rukou ghanský útočník Iňaki Williams, který dal devátý gól v soutěži a je nejlepším střelcem baskického týmu. Domácí vedli od 58. minuty, kdy se trefil korejský záložník I Kang-in.

Fanoušci španělské La Ligy. Ilustrační foto

Oba týmy se rozešly smírně stejně jako v prvním vzájemném utkání na úvod španělské ligy (0:0). Sedmé Bilbao se přiblížilo na dva body šestému Betisu Sevilla, který drží poslední příčku zaručující účast v evropských pohárech. Mallorca je jedenáctá.

Sevilla po pěti zápasech, v nichž uhrála čtyři vítězství a jednu remízu, podlehla doma Gironě 0:2. Výhru hostů zpečetil v 55. minutě argentinský útočník Castellanos, který v minulém kole čtyřmi góly pokořil Real Madrid. V soutěži má na kontě už 12 branek. Girona si polepšila na osmé místo.