Real Madrid - Atlético 1:1Vedoucí Real Madrid nevyužil šanci zvýšit náskok. O triumf v derby přišel v nastavení

Fotbalisté Realu Madrid kvůli gólu v závěrečném nastavení remizovali ve 23. kole španělské ligy v městském derby s Atlétikem 1:1. „Bílý balet“ vede tabulku o dva body před Gironou. Soupeř pražské Sparty z podzimní skupiny Evropské ligy Betis Sevilla uhrál stejný výsledek s Getafe.

Dani Carvajal z Realu Madrid v souboji s Memphisem Depayem z Atlétika Madrid.

Real se v derby prosadil ve 20. minutě zásluhou Díaze. Utkání směřovalo k nejtěsnější možné výhře, jenže ve třetí minutě nastavení zařídil dělbu bodů hlavičkou Llorente.

Svěřenci trenéra Ancelottiho tak neoplatili Atlétiku lednové vyřazení z osmifinále Španělského poháru, v La Lize neprohráli 17 utkání po sobě. „Rojiblancos“ nenavázali na předchozí tři ligové triumfy a zůstali čtvrtí.

Záložník Realu Madrid Brahim Díaz slaví se spoluhráči gól v derby proti Atlétiku Madrid.

V souboji Betisu s Getafe padly obě branky v prvním poločase a shodně z penalt. Hosty poslal do vedení Greenwood, za domácí srovnal Isco. Betis už pojedenácté v ligové sezoně remizoval, spolu s Mallorkou a Cádizem nejvíce ze všech týmů.

Celta Vigo zvítězila v Pamploně 3:0, Villarreal se s Cádizem rozešel bez branek.