Sevilla - Celta Vigo 2:2Sevilla v oslabení přišla o dvoubrankový náskok

Fotbalisté Sevilly v 28. kole španělské ligy vedli ještě v 89. minutě doma nad Vigem o dvě branky, nakonec ale v oslabení jen remizovali 2:2. Andalusané pod novým koučem Josém Luisem Mendilibarem ve druhém utkání poprvé ztratili a v tabulce jsou třináctí. Celta neprohrála posedmé za sebou a je devátá.

Už v 19. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen záložník Gueye, přesto šli domácí zásluhou Nasírího hlavičky do vedení. V 81. minutě přidal dalekonosnou ránou druhou branku Acuňa.

Sevilla se ale na čtvrteční úvodní duel čtvrtfinále Evropské ligy proti Manchesteru United vítězně nenaladila. V 89. minutě snížil premiérovou trefou v La Lize Miguel Rodríguez a ve čtvrté minutě nastavení srovnal ze vzduchu další střídající hráč Paciencia. Záhy dostal červenou kartu za protesty Acuňa, výsledek už se ale nezměnil.

Španělská fotbalová liga - 28. kolo:
FC Sevilla - Celta Vigo 2:2 (43. Nasírí, 81. Acuňa - 89. M. Rodríguez, 90.+4 Paciencia)