Exploze pod nohama! Střelec Celtiku se ani nestačil leknout, nástroj byl zničen

Glasgow

Ani se nestačil leknout, ale cosi nezvyklého střelec Celtiku dozajista registroval. Ostatně bílá hmota na dolních končetinách byla dokladem toho, že se při utkání předkola fotbalové Ligy mistrů Celtic - AEK Atény stalo něco zvláštního. Domácí Olivier Ntcham šlápl na nádobku se sprejem, který krátce před tím vypadl rozhodčímu.

Fotbalista Celtiku šlápl na sprej

Běžela 54. minuta utkání, Ntcham se dostával do střelecké pozice, když se stala nezvyklá nehoda. Cosi mu křuplo pod nohou a tekutina mu z prasklého spreje vystříkla až na stehno.

Sudí Luca Banti tak přišel o nástroj, kterým označuje místa, z nichž se zahrávají přímé kopy a kde stojí soupeřova zeď.

Domácí hráč byl přesto k nezastavení, dostal se ke střele, mušku měl ale nepřesnou. Nerozhodný stav 1:1 se nezměnil, a to ani v dalších minutách duelu. Šance obou týmů před odvetou jsou otevřené.