Marseille - PSG 0:3Fotbalisté PSG ovládli šlágr francouzské ligy

Fotbalisté Paris St. Germain vyhráli souboj prvního s druhým týmem ligové tabulky na hřišti Marseille 3:0 a vzdálili se mu po 25. kole na rozdíl osmi bodů. Marseille před osmnácti dny porazila PSG v osmifinále Francouzského poháru (2:1), v lize však totéž nezopakovala.

Fotbalisté Paris St. Germain vyhráli souboj prvního s druhým týmem ligové tabulky na hřišti Marseille 3:0. Kanonýr Kylian Mbappé slaví jeden z gólů.

PSG přišlo kvůli zranění po Neymarovi i o stopera Kimpembeho, jehož v 16. minutě nahradil Pereira. O všechny tři branky Pařížanů se góly i asistencemi postarala dvojice Mbappé - Messi. První jmenovaný se trefil dvakrát v 25. a 55. minutě a 200. brankou vyrovnal klubového rekordmana Cavaniho. Kapitán argentinských mistrů světa Messi se mezi střelce zapsal po necelé půl hodině hry.

Fotbalisté třetího Monaka po čtvrtečním vyřazení z Evropské ligy prohráli doma s Nice 0:3. Dvěma góly se o to zasloužil Moffi, který si v lize připsal už 14 branek. Skóre uzavřel Thuram. Monako našlo v lize přemožitele poprvé po devíti zápasech. Naposledy v listopadu podlehlo Marseille (2:3).