Auxerre - PSG 1:2PSG zvítězil na hřišti Auxerre a o titul může přijít už jen teoreticky

Fotbalisté Paris St. Germain v neděli ve francouzské lize zvítězili 2:1 na hřišti sestupem ohroženého Auxerre a o titul už mohou přijít pouze teoreticky. Dvě kola před koncem soutěže mají obhájci prvenství v čele tabulky šestibodový náskok na Lens a také o prakticky nedostižných 16 branek lepší rozdíl skóre.

O vítězství Pařížanů rozhodl dvěma góly v prvních osmi minutách Mbappé. Francouzský útočník v závěru sahal po hattricku, ale třetí branku v nastavení druhého poločasu videorozhodčí odvolal kvůli ofsajdu. Mbappé se i tak osamostatnil v čele tabulky střelců s 28 góly a s náskokem dvou branek na Lacazettea z Lyonu.

Domácí dokázali v druhém poločase pouze snížit zásluhou Sinayoka a zůstali na posledním nesestupovém místě s náskokem jediného bodu na Nantes.