Interu Milán se zranili ofenzivní hráči Martínez a Sánchez

Fotbalisté mistrovského Interu Milán se budou muset v nejbližších dnech obejít bez Lautara Martíneze a Alexise Sáncheze. Oba ofenzivní hráči se zranili v zápasech jihoamerické kvalifikace o postup na mistrovství světa a zřejmě zmeškají v italské lize důležitý nedělní duel s vedoucí Neapolí.

Lautaro Martínez v argentinském dresu při zápase s Brazílií.

Chilský záložník Sánchez nedohrál duel s Ekvádorem, ve 36. minutě ho vystřídal Meneses. Chile prohrálo doma 0:2 a vypadlo z postupových pozic.

Argentinec Martínez při bezbrankové remíze s Brazílií odehrál jen první poločas a do druhého již nenastoupil. Čtyřiadvacetiletý útočník patří k důležitým hráčům Interu, v této ligové sezoně zaznamenal ve 12 zápasech pět branek.

Obhájcům italského titulu z Interu patří v tabulce Serie A třetí místo. Po 12 odehraných kolech ztrácejí na vedoucí Neapol a AC Milán sedm bodů.