Dauhá

Parádní individuální akcí na sebe upozornil v přátelském zápase Súdánec Mohammed Traore. Fotbalový útočník celku Al-Merreich se povedenými fintami zbavil zadáků rakouského Salcburku, aby pak individuální akci vyšperkoval dokonalým zakončením.

Parádní gól Traoreho proti Salcburku

Traore poslal svůj celek v katarském Dauhá do vedení už v osmé minutě, když nejprve na velkém vápně oklamal jednoho z protihráčů, dalšího pak obešel díky precizně provedené stahovačce. Tím však súdánský forvard neskončil, neboť tváří v tvář gólmanovi se rozhodl pro lob, který mu, stejně jako předchozí finty, vyšel zcela ideálně.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Salcburk však ještě do poločasu dokázal výsledek srovnat, po změně stran navíc přidal další tři góly a zvítězil 4:1.