Atlético - Arsenal 1:1, 3:1 PENArsenal v přípravě podlehl Atlétiku, Čech zneškodnil penaltu

Singapu

Fotbalisté Arsenalu na přípravném turnaji v Singapuru prohráli s Atléticem Madrid po penaltovém rozstřelu 1:3, poté co v normální hrací době zápas skončil 1:1. Brankář Petr Čech jeden pokutový kop zneškodnil, jeho protějšek Antonio Adán ale vychytal hned tři exekutory "Kanonýrů" a pak sám z penalty rozhodl.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Atlético porazilo Arsenal až po pokutových kopechVideo: sntv

V zahajovací sestavě Arsenalu dostal přednost německý gólman Bernd Leno. Letní posilu z Leverkusenu těsně před pauzou překonal razantní hlavičkou Vietto, ve 47. minutě vyrovnal sedmnáctiletý Smith-Rowe po individuální akci a pěkné střele.

Čech, jenž naskočil do druhé půle, sice v rozstřelu vychytal Morena a při ráně Correy mu pomohla tyčka, jenže střídající Adán si vedl ještě lépe. Letní akvizice z Betisu Sevilla zastavila pokusy Mchitarjana, Willocka i Nketiaha a z rozhodující penalty překonala bývalého českého reprezentanta střelou o břevno.