Česká reprezentační jednička Votíková se v odvetném semifinále LM zranila! PSG pak do finále neprošlo

Česká brankářka Barbora Votíková si s Paris St. Germain finále letošní fotbalové Ligy mistryň nezachytá. Pětadvacetiletá brankářka nedohrála kvůli zranění odvetné semifinále s Lyonem, její tým nakonec prohrál 1:2 a po předchozí porážce 2:3 ze hřiště soupeře do rozhodujícího boje o titul neprošel.

Česká reprezentační jednička Barbora Votíková se zranila v odvetě semifinále LM.

Reprezentační brankářka Votíková inkasovala v domácí odvetě ve 14. minutě, kdy ji překonala držitelka Zlatého míče Hegerbergová. Bývalá hráčka Slavie se navíc krátce před přestávkou zranila a do druhé půle ji vystřídala Vollová.

Hráčky PSG vyrovnaly po hodině hry zásluhou Katotoové, ale sedm minut před koncem pečetila postup hostujícího celku Renardová.

Hráčky PSG společně s českou brankářkou Barborou Votíkovou (v zeleném) do finále LM neprošly.

Lyon vyzve ve finále obhájkyně prvenství z Barcelony, jež postoupily i přes prohru ve Wolfsburgu 0:2. První duel totiž katalánský klub vyhrál 5:1.

Finále se uskuteční 22. května v Turíně.