Sporting Lisabon - Chrudim 5:1 Futsalisté Chrudimi v Lize mistrů vypadli v osmifinále

Futsalisté Chrudimi si na závěrečném turnaji Ligy mistrů nezahrají. V osmifinále na hřišti předloňského vítěze soutěže Sportingu Lisabon prohráli 1:5. Jedinou branku hostujícího celku dal z penalty Everton, který v prvním poločase snižoval na 1:2.

Chrudim s favoritem hrála vyrovnaný zápas až do 33. minuty. Pak domácí dali tři góly v rozmezí čtyř minut a rozhodli o postupu na závěrečný turnaj, který se uskuteční na přelomu dubna a května v Minsku. Kvůli pandemii se vyřazovací část hrála na jeden zápas bez diváků.