Gól a hned po něm červená! Euforii vystřídal smutek z vyloučení

Seongnam/Praha

Obrovskou radost z druhého vstřeleného gólu v zápase vystřídalo zklamání z vyloučení. Srbský útočník Fejsal Mulič ze Seongnamu odehrál proti Gwangju v jihokorejské K-League 1 opravdu hektický zápas. Během něj stihl dát dva góly, ale přidal i vyloučení těsně po druhé vstřelené brance.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Gól a hned po něm červená!Video: sntv

Mulič poprvé skóroval v 15. minutě po přihrávce An Jin-Beoma. Už tehdy měl nutkání si samou radostí stáhnout dres, ale ještě to vydžel. O několik minut později vyfasoval žlutou kartu za faul kolenem, když protihráče trefil do hlavy.

Deset minut po začátku druhého poločasu se Mulič prosadil podruhé a tentokrát už radost zkrotit nedokázal a dres šel dolů. Sudí však pro jeho počínání neměl pochopení a tasil opět žlutou kartu, což znamenalo vyloučení. Mulič se pakoval ze hřiště.

Seongnam však i v deseti zápas v pohodě ukočíroval a výhrou 2:0 poskočil na třetí místo v tabulce.

Mělo by se podle vás trestat sundání dresu v zápase?