Lyon - Bordeaux 1:1Plašil se po šesti týdnech objevil v základní sestavě Bordeaux, Koubek pomohl Rennes k výhře

Fotbalisté Bordeaux s Jaroslavem Plašilem uhráli ve 12. kole francouzské ligy na hřišti Lyonu remízu 1:1. Český záložník se v základní sestavě objevil po šesti týdnech a odehrál celých 90 minut. Naposledy nastoupil od začátku utkání v Evropské lize proti Slavii Praha, se kterou Bordeaux prohrálo 0:1.

Český záložník Bordeaux Jaroslav Plašil.

V utkání se jako první prosadili domácí před koncem prvního poločasu, na centr z pravé strany si naběhl Aouar, který ho z první poslal k pravé tyči. Bordeaux odpovědělo v 73. minutě gólem Corneliuse.

Lyon se po předchozích dvou ligových výhrách musel spokojit s bodem, Bordeaux naopak bodovalo po dvou porážkách.38. vlastní Gouano