To byla trefa! Brazilská hvězda se blýskla parádním gólem

Peking/Praha

Fotbalovou akrobacii předvedl Brazilec ve službách Pekingu Renato Augusto v pondělním utkání asijské Ligy mistrů proti Soulu. Dvaatřicetiletý rodák z Rio de Janeira se prosadil pár minut před koncem prvního poločasu a domácí Peking nasměřoval k výhře 3:1. Na jeho nádherný gól se můžete podívat ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Brazilský fotbalista Augusto předvedl nádherné akrobatické zakončení.Video: sntv

Běžela 43. minuta zápasu a domácí Peking vedl 1:0 po trefě španělského záložníka Jonathana Viery. Ještě před tím, než se hráči vydali k odpočinku do útrob stadionu, se za domácí gólově prosadil ještě bývalý brazilský reprezentant Augusto.

A že se bylo na co dívat! Bývalý záložník Bayeru Leverkusen se pověsil do vzduchu a nízký centr svého spoluhráče uklidil za soupeřova záda efektní akrobatickou střelou z vápna.

Soul sice v závěru zápasu dokázal snížit, definitivní tečku v zápisu utkání ale udělal domácí Jü-ning Čang a Peking si došel pro páté vítězství z pěti duelů v letošní sezoně asijské Ligy mistrů.