Fulham - Wolves 3:2Fulham díky Willianovi vyhrál penaltové drama nad Wolverhamptonem

Brazilský záložník Willian svou druhou penaltou v zápase zařídil v nastaveném čase Fulhamu výhru ve 13. kole Premier League nad Wolherhamptonem 3:2. Góly z pokutových kopů padly celkem tři, všechny ve druhém poločase a všechny prověřoval videorozhodčí.

Fotbalisté Fulhamu se radují ze vstřelené branky

Willianova rozhodující trefa padla ve čtvrté minutě nastavení, zápas pak ještě osm minut pokračoval. Fulham se na dnešního soupeře bodově dotáhl a je o dvě příčky pod ním na 14. místě.

Anglická fotbalová liga - 13. kolo:
Fulham - Wolverhampton 3:2 (59. z pen. a 90.+4 z pen. Willian, 7. Iwobi - 22. Cunha, 75. Hwang Hi-čchan z pen.).