Manchester Utd. - Brentford 3:0Konečně výhra. Manchester United porazil nováčka, trefil se i Ronaldo

Manchester United v pondělí porazil nováčka anglické fotbalové ligy Brentford 3:0 a v Premier League vyhrál po třech zápasech. Jeden gól dal i nejlepší střelec týmu Cristiano Ronaldo, který skóroval z penalty.

Cristiano Ronaldo děkuje fanouškům United po výhře nad Brentfordem.

Manchester uspěl po remíze s Chelsea a porážkách s Arsenalem a Liverpoolem. V tabulce je šestý se ztrátou pěti bodů na čtvrtý Arsenal a postup do Ligy mistrů. Navíc odehrál o dva zápasy více.

Skóre na Old Traffordu otevřel po rychlé akci v deváté minutě Fernandes. V závěru prvního poločasu se po Matově přihrávce trefil Ronaldo, ale gól neplatil kvůli ofsajdu. Svého 18. zásahu v tomto ligovém ročníku se portugalský kanonýr dočkal po hodině hry, kdy ho fauloval Henry a Ronaldo proměnil nařízenou penaltu.

V 72. minutě ještě zvýšil náskok po rohovém kopu Varane, jehož volej tečoval jeden z hostujících hráčů. Francouzský obránce dal svůj první gól od loňského příchodu z Realu Madrid.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo
Manchester United - Brentford 3:0 (9. Fernandes, 61. Ronaldo z pen., 72. Varane)