Obránce Trippier se měsíc po příchodu do Newcastlu zranil

Obránce Newcastlu Kieran Trippier utrpěl v nedělním utkání anglické fotbalové ligy s Aston Villou (1:0) zlomeninu zánártní kůstky a čeká ho delší pauza. Jednatřicetiletý hráč, který přišel do klubu před měsícem z Atlética Madrid, dal v 35. minutě rozhodující branku. Na začátku druhého poločasu však musel střídat.

Obránce Newcastlu Kieran Trippier utrpěl v nedělním utkání anglické fotbalové ligy s Aston Villou (1:0) zlomeninu zánártní kůstky.

"Hned po utkání podstoupil rentgenové vyšetření a snímky ukázaly zlomeninu páté metatarzální kosti na levé noze," uvedli zástupci klubu v prohlášení.

Trippier od svého přestupu za 12 milionů eur vstřelil ve čtyřech ligových zápasech dvě branky. Newcastle si díky třem výhrám po sobě polepšil v neúplné tabulce Premier League na průběžné 17. místo a od sestupovým příček jej dělí čtyři body. Příště nastoupí na hřišti West Hamu.