Manchester Utd. - Burnley 3:1Rudí ďáblové stíhají Součka a spol. Proti Burnley rozhodli už do poločasu

Fotbalisté Manchesteru United porazili v dohrávce 20. kola anglické ligy Burnley 3:1 a v tabulce se posunuli na šesté místo o skóre za West Ham. Burnley, které kvůli nucené koronavirové pauze odehrálo první zápas od 12. prosince, zůstalo na 18. místě na hraně zóny sestupu dva body od záchrany.

Fotbalisté Manchesteru United se radují z branky

Manchester výhrou napravil dojem po předchozím nevydařeném utkání, v němž v pondělí uhrál na hřišti předposledního Newcastlu jen remízu 1:1. Tentokrát proti outsiderovi roli favorita zvládl.

United poslal do vedení už po osmi minutách McTominay. V 27. minutě tečoval Sanchovu střelu do vlastní branky Mee a o necelých deset minut později zvýšil svou osmou trefou v sezoně už na 3:0 Ronaldo.

Cristiano Ronaldo se raduje z branky

Hosté ještě před přestávkou snížili zásluhou Lennona, ve druhém poločase už další branky nepadly.

Hráči United tak na Old Trafford uzavřeli letošní rok vítězně a dali bývalému trenérovi Alexi Fergusonovi předčasný dárek k narozeninám. Klubová ikona oslaví na silvestra 80 let.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:
Manchester United - Burnley 3:1 (8. McTominay, 27. vlastní Mee, 35. Ronaldo - 38. Lennon).