Uzdravený Hargreaves začal v Manchesteru City vítězným gólem

Bývalý anglický fotbalový reprezentant Owen Hargreaves se při svém debutu v dresu Manchesteru City uvedl gólem. Třicetiletý záložník, který se v posledních třech letech kvůli zraněním pouze mihl ve čtyřech zápasech, ve středu pomohl ve třetím kole Ligového poháru porazit 2:0 obhájce trofeje Birmingham City.

Ilustrační foto

Hargreaves otevřel skóre zápasu s druholigovým soupeřem v 17. minutě střelou zpoza pokutového území. Na hřišti strávil 57 minut, než ho vystřídal James Milner. Druhý gól City dal na konci prvního poločasu Mario Balotelli.

Po minulé sezóně skončil dvaačtyřicetinásobný anglický reprezentant Hargreaves ve slavnějším manchesterském týmu United, který s ním i kvůli častým zdravotním problémům neprodloužil smlouvu. O nové angažmá usiloval bývalý hráč Bayernu Mnichov také prostřednictvím videí na internetu, kde demonstroval, že může trénovat bez omezení.