Článek
Sedmdesátiletý Jesus se do Saúdské Arábie vrací po dvou měsících. V květnu po vyřazení v semifinále asijské Ligy mistrů a špatných výsledcích v domácí soutěži skončil po dvou letech v al-Hilálu, ve kterém už působil také v sezoně 2018/2019.
Jesus s al-Hilálem v ročníku 2023/2024 získal domácí treble za vítězství v lize, poháru i superpoháru. Před tím získal tři tituly s Benficou Lisabon a trénoval mimo jiné i v Brazílii, kde dovedl Flamengo k titulu a také triumfu v Poháru osvoboditelů.
It's official: ✍️
— AlNassr FC (@AlNassrFC_EN) July 14, 2025
Mr. Jorge Jesus is the new Head Coach of @AlNassrFC 💛
Welcome, Mister! 🧠 pic.twitter.com/HdLo8PQce6
V an-Nasru Jesus povede i čtyřicetiletého Ronalda, který s klubem nedávno prodloužil smlouvu do roku 2027. Pětinásobný vítěz Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa a mistr Evropy z roku 2016 v klubu působí od prosince 2022.