Frosinone - Fiorentina 1:1Barák nastoupil podruhé v sezoně, Fiorentina remizovala

Fotbalisté Fiorentiny v 6. kole italské ligy remizovali 1:1 na hřišti nováčka soutěže Frosinone. Záložník hostů Antonín Barák si připsal druhý start v sezoně, na hřiště přišel v 71. minutě.

Fotbalista Fiorentiny Nicolas Gonzalez (vlevo) v souboji s Calebem Okolim z Frosinone.

Fiorentina se ujala vedení v 19. minutě po přesné hlavičce Gonzáleze. Argentinský útočník se v kalendářním roce prosadil v lize ze vzduchu popáté, což je nejlepší bilance v Serii A. V 70. minutě vyrovnal stejným způsobem Soulé.

„Fialky“ zůstávají na sedmém místě. Frosinone neprohrálo popáté za sebou a je osmé.

V úvodu sezony se nadále trápí AS Řím, který prohrál 1:4 v Janově. Soupeř pražské Slavie ve skupině Evropské ligy vyhrál v domácí soutěži stále pouze jednou a je až na 16. příčce. Janov, který porazil Římany v  lize po 16 zápasech, se posunul na 11. pozici.

Italská fotbalová liga - 6. kolo:
Frosinone - Fiorentina 1:1 (70. Soulé - 19. González)
Monza - Boloňa 0:0
FC Janov - AS Řím 4:1 (5. Gudmundsson, 45. Retegui, 74. Thorsby, 81. Messias - 22. Cristante).