Hellas Verona - Inter 1:3Inter vyhrál i druhý zápas v sezoně, dvěma góly přispěla nová posila Correa

Řím

Fotbalisté mistrovského Interu Milán porazili díky třem gólům ve druhém poločase Veronu s Antonínem Barákem 3:1 a vyhráli i druhý zápas v nové sezoně italské ligy. Dvěma trefami k obratu z 0:1 přispěla nová posila Joaquín Correa, který se na trávník dostal v závěru jako střídající hráč.

Fotbalista Interu Milán Joaquin Correa se raduje z branky.

Argentinský útočník, který do Interu přestoupil tento týden za 35 milionů eur z Lazia, se poprvé trefil osm minut po příchodu na hřiště. V 83. minutě dostal Inter do vedení 2:1, ve čtvrté minutě nastavení pak zpečetil skóre na 3:1.

O první gól týmu Simona Inzaghiho se v úvodu druhého poločasu postaral další Argentinec Lautaro Martínez. Smazal tak náskok domácí Verony, kterou poslal do vedení už v 15. minutě Ivan Ilič. V 74. minutě pak přepustil místo na hřišti Correovi.