AS Řím - Fiorentina 1:1AS Řím i ve dvojnásobném oslabení remizoval s Fiorentinou, Barák nehrál

Fotbalisté AS Řím v 15. kole italské ligy remizovali doma 1:1 s Fiorentinou, ačkoliv dohrávali bez dvou vyloučených hráčů. Záložník hostů Antonín Barák zůstal celý zápas na lavičce náhradníků. Obránce David Zima odehrál závěrečných sedm minut při bezbrankové remíze FC Turín na hřišti Frosinone.

Romelu Lukaku oslavuje branku AS Řím do sítě Fiorentiny.

AS Řím se ujal vedení v páté minutě po Lukakuově hlavičce. Belgický kanonýr zaznamenal sedmou ligovou trefu v sezoně. V 64. minutě byl ale vyloučen po druhé žluté kartě Zalewski a přesilovku brzy zužitkoval po standardní situaci Martínez. V 87. minutě navíc viděl červenou kartu za ostrý skluz i Lukaku, jeden ze soupeřů pražské Slavie ve skupině Evropské ligy přesto alespoň remízu udržel.

Fiorentina zůstala po 15. kole na sedmém místě tabulky. Římané uhájili čtvrtou příčku o skóre před Boloňou, která zvítězila 2:1 na hřišti poslední Salernitany. Oba góly vítězů vstřelil nizozemský útočník Zirkzee.