Golfistky Melichová a Napoleaová v Severním Irsku do víkendových kol neprošly

Golfistky Jana Melichová a Kristýna Napoleaová neprošly na Northern Ireland Open do finálových kol. Blíž úspěšnému cutu byla na společném turnaji evropské série LET a zámořské LPGA Melichová, které k postupu chyběly dvě rány.

Česká golfistka Jana Melichová s trofejí pro vítězku LET turnaje. Ilustrační foto.

Senzační vítězka červnového turnaje v Berouně zahrála v Severním Irsku úvodní kola s výsledkem tři údery nad normu hřiště a obsadila dělené 69. místo. Na cut bylo potřeba skóre +1. Napoleaové turnaj v Ballymeně nevyšel: s celkovým výsledkem +15 byla poslední 127. mezi golfistkami, jež obě kola dokončily.

V čele turnaje s dotací 1,5 milionu dolarů je se skóre -11 Američanka Amanda Dohertyová.