Hokejisté Dukly Jihlava prohráli v první lize s Chomutovem

JIHLAVA

Hokejisté Chomutova zvítězili v nedělní předehrávce 15. kola první ligy v Jihlavě 4:3. V tabulce jim patří třetí místo, vedoucí brněnská Kometa má o dva body více.

Vítězný celek byl paradoxně nejnebezpečnější v úvodní bezbrankové třetině, kdy nastřelil dvakrát tyč. Od druhého dějství pak převzala otěže zápasu Jihlava, byli to ale hosté, kteří šli v přesilovce po Jírově střele do vedení.

Dukla bleskově vyrovnala zásluhou Mana a stejně odpověděl ještě do přestávky Říha na Trefného povedené nahození od modré, které propadlo Řehořovi mezi betony.

Ve třetí třetině překonal Řehoře potřetí od modré Toivonen a v době největšího jihlavského tlaku rozhodl z brejku Míka. Na chomutovském úspěchu už nic nezměnilo ani Malenovo snížení v předposlední minutě.

První liga - předehrávka 15. kola
Dukla Jihlava - KLH Chomutov 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
Branky: 28. Man, 40. Říha, 59. Malena - 23. Jíra, 39. Trefný, 43. Toivonen, 57. Domin. Rozhodčí: Jebavý - Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. Diváci: 1714.