Poruba - Litoměřice 4:3Hokejisté Poruby zdolali Litoměřice a vedou první ligu o 15 bodů

Hokejisté Poruby vyhráli v předehrávce 32. kola první ligy ve svém azylu v Kravařích nad pátými Litoměřice 4:3 a zvýšili náskok v čele tabulky před druhým Vsetínem na 15 bodů. Ostravané bodovali popáté za sebou a potřetí z toho vyhráli. Stadion naopak počtvrté za sebou nebodoval a prohrál pátý z posledních šesti duelů.

Hokejisté Poruby se drží v čele tabulky. Ilustrační foto

Poruba už ve 4. minutě vedla po brankách Michala Vachovce a Vojtěcha Střondaly 2:0. Na snížení Petra Hausera odpověděl ještě na konci první třetiny v početní výhodě opět Střondala. Ve 25. minutě vrátil hosty na kontakt Lukáš Plos. V čase 53:37 vrátil domácím dvoubrankový náskok Petr Mrázek a 126 sekund před koncem zkorigoval výsledek Pavel Kordule.

Předehrávka 32. kola první hokejové ligy:
Poruba–Litoměřice 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
Branky: 4. a 18. Střondala, 2. Vachovec, 54. P. Mrázek – 8. Hauser, 25. Plos, 58. Kordule. Rozhodčí: Kubičík, Maršálek – Vašíček, Štěpánek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 453.