Hokejisté Davosu prohráli i druhý čtvrtfinálový zápas

BERN

Hokejisté Davosu podlehli i ve druhém zápase čtvrtfinálové série Zugu, tentokrát až v prodloužení. Domácí obhájce titulu celý zápas dotahoval, ve třetí třetině se mu také zásluhou dvou asistencí Petra Tatíčka a jedné Josefa Marhy podařilo srovnat na 4:4. V šesté minutě prodloužení však o výhře Zugu rozhodl Steinmann.

V utkání Curychu s Klotenem se blýskl slovenský útočník Peter Sejna, jenž jeden gól dal a na další tři nahrál. Také díky němu vede Curych v sérii 2:0.

Švýcarsko - čtvrtfinále, druhé zápasy:
Fribourg - Bern 2:1 v prodl., stav série 1:1, Rapperswil-Jona - Ženeva 5:2, stav série 1:1, Curych - Kloten 5:3, stav série 2:0, Davos - Zug 4:5 v prodl. (za domácí Tatíček 0+2, Marha 0+1), stav série 0:2.
Play out - 1. kolo, druhé zápasy:
Basilej - Lugano 5:3 (za domácí Duda 1+0), stav série 1:1, Ambri/Piotta - Langnau 4:2 (za domácí Kutlák 0+1), stav série 1:1.