Hlavní obsah

Hokejový obránce Pulpán prodloužil o rok kontrakt s Karlovými Vary

5. 2. 2023 11:08

Hokejový obránce Lukáš Pulpán bude i v příští sezoně pokračovat v Karlových Varech, s kterými prodloužil o rok smlouvu. Sedmatřicetiletý odchovanec Plzně posílil Energii v roce 2020 právě z mateřského klubu.

Foto: Milan Malíček, Právo

Rozhodčí tlumí vášně, které vzplály mezi chomutovským Lukášem Pulpánem a Tomášem Svobodou z Komety BrnoFoto: Milan Malíček, Právo

Článek

"Lukáš dlouhodobě potvrzuje svou kvalitu. Je to velmi zkušený hráč a jsme rádi, že jsme se s ním dohodli i pro příští sezonu. Pomůže nám samozřejmě svou zkušeností a rozvahou. Jsme tým, který má hodně mladých hráčů, a slibujeme si od něj, že nám pomůže s výchovou mladých obránců," řekl klubovému webu hlavní trenér Karlových Varů David Bruk.

Pulpán si v této sezoně připsal v 37 zápasech gól a osm asistencí. V extralize působil i v Chomutově a dohromady nasbíral v 605 duelech 171 bodů za 37 branek a 134 přihrávek.

Hokejová Plzeň vždy dokáže překvapit, nepřející fanoušci jen zírají. Příspěvek z pořadu PříklepVideo: Sport.cz

"Ještě bych nějaké zápasy rád přidal. Metu žádnou nemám, dokud bude držet zdraví a bude mě někdo chtít, tak budu hrát," uvedl Pulpán začátkem ledna při dovršení hranice 600 utkání v domácí nejvyšší soutěži.

Reklama