Karlovy Vary - Nižnij Novgorod 2:3 SNKarlovy Vary prohrály na Dukla Cupu s Nižním Novgorodem

Jihlava

Hokejisté Karlových Varů podlehli v druhém vystoupení na Dukla Cupu v Jihlavě účastníkovi Kontinentální ligy Nižnímu Novgorodu 2:3 po samostatných nájezdech. Energie v úvodním duelu na turnaji vyhrála v pondělí nad domácí Jihlavou 4:3 a ve čtvrtek uzavře své vystoupení proti Olomouci.

Torpedo se dostalo do vedení v páté minutě díky trefě Urakova. V polovině úvodního dějství vyrovnal Stloukal, ale ještě v úvodním dějství vrátil vedení ruskému celku Švéd Pettersson.

V 35. minutě znovu smazal ztrátu Vachovec a další branka už v základní hrací době ani v pětiminutovém prodloužení nepadla. V rozstřelu se trefil pouze Galuzin.

Hokejový Dukla Cup v Jihlavě:
HC Energie Karlovy Vary - Torpedo Nižnij Novgorod 2:3 po sam. nájezdech (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky: 10. Stloukal, 35. Vachovec - 5. Urakov, 16. Pettersson, rozhodující sam. nájezd Gazulin.