Astana - Omsk 1:3Blaťákův gól do prázdné branky zpečetil výhru Omsku v Astaně

Moskva

Obránce Miroslav Blaťák poprvé skóroval v tomto ročníku Kontinentální hokejové ligy a gólem na konečných 3:1 potvrdil vítězství Omsku v Astaně. Po přihrávce krajana Vladimíra Sobotky se 35 vteřin před koncem téměř přes celé kluziště trefil do prázdné branky domácího Barysu. Sobotka asistoval i u prvního gólu Avangardu, který se dvakrát prosadil v oslabení.

Gól Jana Kováře vynesl vedoucímu týmu Východní konference Magnitogorsku jen bod, neboť v derby Metallurgů nakonec uspěl domácí Novokuzněck 2:1 v prodloužení. Kovář v 21. minutě zakončil v přesilovce kombinaci celého útoku a vyrovnal na 1:1. Na kontě má 11 branek a 22 asistencí a je nejproduktivnějším českým hráčem v lize.

Podruhé v sezóně nastoupil za Atlant Mytišči útočník Petr Vrána a připsal si první branku. V Záhřebu však byl jediným střelcem ruského týmu, který s Medveščakem prohrál 1:4.