Hlavní obsah

Čeljabinsk - Ufa 1:6Čeljabinsk bez českých bodů utrpěl v KHL debakl s Ufou

19. 10. 2021 21:20

V dresu Čeljabinsku poprvé po šesti zápasech KHL nebodoval ani jeden z dvojice českých útočníků Lukáš Sedlák, Tomáš Hyka a Traktor utrpěl doma debakl 1:6 s Ufou. Salavat Julajev tak rázně ukončil čeljabinskou sérii osmi výher, během níž se tým posunul do čela tabulky celé soutěže.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Tomáš Hyka během tréninku hokejové reprezentace Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Šlágr dne mezi nejlepšími týmy divizí Východní konference příliš nevyšel vedle obou nejproduktivnějších Čechů v soutěži ani brankáři Romanu Willovi, jenž byl po dvou třetinách a čtyřech inkasovaných gólech střídán. Čeljabinsk po porážce přišel o vedení v tabulce, o skóre ho předstihl Magnitogorsk.

Metallurg dnes vyhrál 5:4 po samostatných nájezdech v Rize. Domácímu Dinamu zachránil alespoň bod Lukáš Radil, jenž v 56. minutě svým třetím gólem v sezoně vyrovnal na 4:4. V rozstřelu se jako jediný hráč Rigy prosadil jiný český útočník Rudolf Červený, zatímco Matěje Machovského v domácí brance překonali dva hráči Magnitogorsku.

Výsledky zápasů KHL:
Čeljabinsk - Ufa 1:6
Čerepovec - Kunlun Red Star 2:1
Jaroslavl - Vladivostok 1:3 (za hosty Mozík 0+1)
Nižněkamsk - Chabarovsk 3:2 po sam. nájezdech (za hosty Jordán 0+1)
Dinamo Minsk - Barys Nur-Sultan 6:5
Dinamo Riga - Magnitogorsk 4:5 po sam. nájezdech (za domácí Radil 1+0)
Kazaň - Dynamo Moskva 4:5 v prodl.
Petrohrad - Jokerit Helsinky 2:0.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - pátek 3. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk Minsk Viťaz - Minsk 2 : 5
Včera základní část - pátek 3. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Jokerit Helsinky Jokerit Petrohrad - Jokerit 3 : 1
Včera základní část - pátek 3. prosince Omsk Avangard Omsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Omsk - Kazaň 1 : 3
20211203T17 : 30:00+0000
Omsk vs. Kazaň
Omsk vs. Kazaň
Omsk
Kazaň
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Soči HK Soči - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Soči - Novosibirsk 1 : 2
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kunlun - Nižněkamsk 2 : 1
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince CSKA CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl CSKA - Jaroslavl 1 : 0 pp
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Novgorod - Magnitogorsk 1 : 3
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čeljabinsk - Chabarovsk 0 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 36 17 3 2 2 4 8 112 : 88 50
2 Petrohrad Petrohrad 35 16 2 3 3 2 9 108 : 78 47
3 Spartak Spartak 36 13 5 0 2 1 15 89 : 91 39
4 Novgorod Novgorod 35 15 1 0 2 2 15 88 : 83 36
5 Soči Soči 35 11 2 1 3 1 17 80 : 91 32
6 Viťaz Viťaz 36 7 0 2 4 5 17 88 : 114 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 36 15 6 3 1 1 10 89 : 75 50
2 Dynamo Dynamo 35 21 2 1 0 0 11 121 : 86 48
3 Čerepovec Čerepovec 34 14 3 5 2 2 8 83 : 71 48
4 Jaroslavl Jaroslavl 36 15 2 1 2 5 11 89 : 78 43
5 Minsk Minsk 35 13 4 0 4 2 12 103 : 109 40
6 Riga Riga 33 9 1 0 5 2 16 65 : 100 27
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 35 22 2 4 0 1 6 126 : 80 57
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 37 15 4 6 1 2 9 108 : 90 54
3 Kazaň Kazaň 36 15 3 4 0 5 9 86 : 81 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 35 12 2 1 3 2 15 110 : 99 35
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 35 11 2 2 2 3 15 86 : 102 35
6 Kunlun Kunlun 34 7 1 1 1 2 22 73 : 128 21
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 35 18 1 1 1 1 13 100 : 80 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 35 15 0 3 1 3 13 71 : 73 40
4 Chabarovsk Chabarovsk 36 8 3 3 2 3 17 71 : 93 33
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 34 7 3 3 2 2 17 83 : 107 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 12 : 30 základní část - sobota 4. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Dynamo Moskva Dynamo Ufa - Dynamo Vsadit
dnes 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok Vladivostok Jekatěrinburg - Vladivostok Vsadit
dnes 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva Spartak Čeljabinsk - Spartak Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čerepovec - Chabarovsk Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Nižněkamsk - Nur-Sultan Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Dinamo Riga Riga Novgorod - Riga Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - sobota 4. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Kunlun - Novosibirsk Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 5. prosince Soči HK Soči - Dinamo Minsk Minsk Soči - Minsk Vsadit