Hlavní obsah

Nižněkamsk - Jaroslavl 1:0Knot rozhodl v KHL gólem z vlastního obranného pásma o výhře Nižněkamsku

21. 11. 2021 15:55

Český obránce Ronald Knot rozhodl v Kontinentální hokejové lize zřídka vídaným gólem z vlastní obranné třetiny o výhře Nižněkamsku 1:0 nad Jaroslavlí. Sedmadvacetiletý bek se střelecky prosadil po více než měsíci a potřetí v sezoně.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Ronald Knot ještě v libereckém dresu při působení v extralize.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Obránce s reprezentačními zkušenostmi Knot napřáhl ve 14. minutě zápasu ještě před modrou čárou a puk překvapivě skončil za zády gólmana Jaroslavle Daniila Isajeva. Další gól už nepadl a Něftěchimik díky třetí výhře za sebou drží sedmé místo v tabulce Východní konference.

Té vévodí Magnitogorsk o bod před Čeljabinskem, který s Romanem Willem v brance porazil 2:1 Vladivostok a připsal si sedmé vítězství z osmi zápasů. Českého gólmana překonal pouze krajan Libor Šulák, jenž v 55. minutě snížil. Will inkasoval pouze jednou stejně jako v pátek proti Nižněkamsku, který výhrou 1:0 ukončil šestizápasovou vítěznou sérii Traktoru.

Výsledky zápasů KHL:
Čeljabinsk - Vladivostok 2:1 (za hosty Šulák 1+0)
Jekatěrinburg - Magnitogorsk 0:3
HK Soči - Dinamo Riga 1:0
Nižněkamsk - Jaroslavl 1:0 (Knot 1+0)
CSKA Moskva - Petrohrad 3:1
Dinamo Minsk - Novosibirsk 1:2 po sam. nájezdech

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - úterý 7. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - HK Soči Soči Ufa - Soči 5 : 0
Včera základní část - pondělí 6. prosince Omsk Avangard Omsk - Dinamo Riga Riga Omsk - Riga 4 : 1
Včera základní část - pondělí 6. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Jaroslavl - Novosibirsk 3 : 2
Včera základní část - pondělí 6. prosince Dynamo Dynamo Moskva - CSKA Moskva CSKA Dynamo - CSKA 2 : 3 pp
Včera základní část - pondělí 6. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan 1 : 2
Včera základní část - pondělí 6. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Viťaz Podolsk Viťaz Čerepovec - Viťaz 3 : 1
Včera základní část - pondělí 6. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok Vladivostok Ufa - Vladivostok 4 : 2
Včera základní část - pondělí 6. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Čeljabinsk - Kunlun 3 : 2 pp
20211206T15 : 00:00+0000
Čeljabinsk vs. Kunlun
Čeljabinsk vs. Kunlun
Čeljabinsk
Kunlun

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 37 18 3 2 2 4 8 114 : 88 52
2 Petrohrad Petrohrad 36 17 2 3 3 2 9 109 : 78 49
3 Spartak Spartak 38 14 5 0 2 1 16 93 : 97 41
4 Novgorod Novgorod 36 15 1 0 3 2 15 91 : 86 37
5 Soči Soči 37 11 3 1 3 1 18 84 : 99 34
6 Viťaz Viťaz 37 7 0 2 4 5 18 89 : 117 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 37 15 7 3 1 1 10 92 : 77 52
2 Dynamo Dynamo 37 22 2 1 0 1 11 127 : 89 51
3 Čerepovec Čerepovec 36 15 3 5 2 2 9 87 : 74 50
4 Jaroslavl Jaroslavl 37 16 2 1 2 5 11 92 : 80 45
5 Minsk Minsk 36 13 4 0 4 3 12 106 : 113 41
6 Riga Riga 35 9 1 1 5 2 17 69 : 107 29
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 39 16 5 6 1 2 9 115 : 93 58
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 36 22 2 4 0 1 7 128 : 83 57
3 Kazaň Kazaň 37 15 3 4 0 5 10 87 : 83 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 37 13 2 1 3 2 16 112 : 101 37
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 36 11 2 2 2 3 16 88 : 106 35
6 Kunlun Kunlun 36 7 1 1 1 3 23 77 : 138 22
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 38 20 2 1 2 1 12 104 : 74 49
2 Omsk Omsk 36 19 1 1 1 1 13 104 : 81 44
3 Novosibirsk Novosibirsk 37 16 0 3 1 3 14 80 : 78 42
4 Chabarovsk Chabarovsk 38 9 3 3 2 3 18 73 : 96 35
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 36 9 3 3 2 2 17 89 : 110 34
6 Vladivostok Vladivostok 37 5 0 1 3 2 25 61 : 123 17
Souhrn z kalendáře:
zítra 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Magnitogorsk - Kunlun Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad Petrohrad Čeljabinsk - Petrohrad Vsadit
zítra 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Jokerit Helsinky Jokerit Čerepovec - Jokerit Vsadit
zítra 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Nižněkamsk - Novosibirsk Vsadit
zítra 17 : 10 základní část - středa 8. prosince Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince CSKA CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod CSKA - Novgorod Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok Vladivostok Dynamo - Vladivostok Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk Omsk Jaroslavl - Omsk Vsadit