Lugano - Lev Praha 3:7Lvi otočili ve Švýcarsku přípravný hokejový zápas

Lugano

Hokejisté Lva Praha vyhráli i pátý přípravný zápas na start v Kontinentální lize. Na soustředění ve Švýcarsku po vítězství nad Čerepovcem zvítězili dnes v Luganu 7:3. Domácí bez českého legionáře Jaroslava Bednáře sice vedli po dvou minutách už 2:0, ale tým trenéra Josefa Jandače výsledek otočil díky pěti trefám ve druhé třetině.

Ilustrační foto

Po gólech Reuilleho a Dominichelliho snížil Cingel a ve 26. minutě vyrovnal Mojžíš. Za 74 sekund po druhé trefě Reuilleho sice domácí opět slavili vedení, ale Němec s Picardem v polovině utkání otočili stav a ještě v druhé části zvýšili na 6:3 Karamnov s Klepiš. V závěrečné části zvýraznil vítězství Hossa.

Poslední zápas na švýcarské půdě čeká Lva v pondělí, kdy se představí na ledě Bielu.

Přípravný hokejový zápas:
HC Lugano - HC Lev Praha 3:7 (2:1, 1:5, 0:1)
Branky: 1. a 27. Reuille, 2. Dominichelli - 6. Cingel, 26. Mojžíš, 29. Němec, 30. Picard, 33. Karamnov, 40. Klepiš, 54. Hossa.
Hokejový turnaj Rona Cup v Dubnici nad Váhom:
HK 36 Skalica - HC Oceláři Třinec 1:1 (1:1, 0:0, 0:0), SM 1:2
Branky: 18. Kudrna - 10. Klimenta.
HC Verva Litvínov - HC Košice 4:5 (1:1, 2:1, 1:3)
Branky: 16. Kubinčák, 28. Černý, 39. Baláž, 54. V. Hübl - 11., 30. a 53. Róbert Huna, 49. a 55. Richard Huna.
PSG Zlín - Dukla Trenčín 4:4 (1:2, 0:0, 3:2), nájezdy 1:1Branky: 5. Kubiš, 42. Köhler, 45. Kotvan, 55. Balaštík - 2. Tybor, 5. Sojčík, 43. Nemčík, 44. Šišovský.