Hlavní obsah

Chabarovsk - Vladivostok 1:2Mozík se Šulákem rozhodli o výhře Vladivostoku, za Chabarovsk snížil Lenc

21. 10. 2021 15:13Aktualizováno 21. 10. 2021 21:28

Čeští hokejoví obránci Vojtěch Mozík a Libor Šulák rozhodli góly v KHL o vítězství Vladivostoku 2:1 v Chabarovsku, oba si navíc připsali asistence. Jedinou branku domácích vstřelil útočník Radan Lenc.

Článek

Mozík otevřel skóre zápasu v 15. minutě v přesilovce a zaznamenal první trefu v sezoně. V poslední minutě druhé části zvýšil při útočném výpadu Šulák, Chabarovsk dokázal jen ve 44. minutě korigovat díky Lencovi, jenž doklepl do odkryté branky střelu Michala Jordána odraženou od tyče.

Oba týmy z Dálného východu jsou v tabulce těsně za postupovou osmičkou do play off. Chabarovsk utrpěl čtvrtou porážku za sebou, Vladivostok po předchozí sérii čtyř porážek podruhé vyhrál.

Výsledky KHL:
Chabarovsk - Vladivostok 1:2 (Lenc 1+0, Jordán 0+1 - Šulák a Mozík oba 1+1),
Jokerit Helsinky - Magnitogorsk 4:5 v prodl.
Nižněkamsk - Dynamo Moskva 0:3
CSKA Moskva - Ufa 2:3
Petrohrad - Kunlun Red Star 7:0
Viťaz Podolsk - Spartak Moskva 2:5 (za hosty Jeřábek 0+1)

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - pátek 3. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk Minsk Viťaz - Minsk 2 : 5
Včera základní část - pátek 3. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Jokerit Helsinky Jokerit Petrohrad - Jokerit 3 : 1
Včera základní část - pátek 3. prosince Omsk Avangard Omsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Omsk - Kazaň 1 : 3
20211203T17 : 30:00+0000
Omsk vs. Kazaň
Omsk vs. Kazaň
Omsk
Kazaň
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Soči HK Soči - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Soči - Novosibirsk 1 : 2
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kunlun - Nižněkamsk 2 : 1
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince CSKA CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl CSKA - Jaroslavl 1 : 0 pp
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Novgorod - Magnitogorsk 1 : 3
2.12.2021 základní část - čtvrtek 2. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čeljabinsk - Chabarovsk 0 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 36 17 3 2 2 4 8 112 : 88 50
2 Petrohrad Petrohrad 35 16 2 3 3 2 9 108 : 78 47
3 Spartak Spartak 36 13 5 0 2 1 15 89 : 91 39
4 Novgorod Novgorod 35 15 1 0 2 2 15 88 : 83 36
5 Soči Soči 35 11 2 1 3 1 17 80 : 91 32
6 Viťaz Viťaz 36 7 0 2 4 5 17 88 : 114 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 36 15 6 3 1 1 10 89 : 75 50
2 Dynamo Dynamo 35 21 2 1 0 0 11 121 : 86 48
3 Čerepovec Čerepovec 34 14 3 5 2 2 8 83 : 71 48
4 Jaroslavl Jaroslavl 36 15 2 1 2 5 11 89 : 78 43
5 Minsk Minsk 35 13 4 0 4 2 12 103 : 109 40
6 Riga Riga 33 9 1 0 5 2 16 65 : 100 27
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 35 22 2 4 0 1 6 126 : 80 57
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 37 15 4 6 1 2 9 108 : 90 54
3 Kazaň Kazaň 36 15 3 4 0 5 9 86 : 81 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 35 12 2 1 3 2 15 110 : 99 35
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 35 11 2 2 2 3 15 86 : 102 35
6 Kunlun Kunlun 34 7 1 1 1 2 22 73 : 128 21
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 35 18 1 1 1 1 13 100 : 80 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 35 15 0 3 1 3 13 71 : 73 40
4 Chabarovsk Chabarovsk 36 8 3 3 2 3 17 71 : 93 33
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 34 7 3 3 2 2 17 83 : 107 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 12 : 30 základní část - sobota 4. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Dynamo Moskva Dynamo Ufa - Dynamo Vsadit
dnes 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok Vladivostok Jekatěrinburg - Vladivostok Vsadit
dnes 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva Spartak Čeljabinsk - Spartak Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čerepovec - Chabarovsk Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Nižněkamsk - Nur-Sultan Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Dinamo Riga Riga Novgorod - Riga Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - sobota 4. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Kunlun - Novosibirsk Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 5. prosince Soči HK Soči - Dinamo Minsk Minsk Soči - Minsk Vsadit