Hlavní obsah

Riga - Nižněkamsk 4:3Radil pomohl gólem v oslabení k výhře hokejistů Rigy nad Nižněkamskem

14. 10. 2021 21:49

Lukáš Radil se podruhé v sezoně KHL zapsal mezi střelce a pomohl Dinamu Riga k výhře 4:3 nad Nižněkamskem. Český útočník se v 33. minutě prosadil v oslabení, když zakončil rychlý výpad dvojice domácích hokejistů gólem na 3:1.

Foto: Český hokej, Jan Beneš

Útočník Lukáš Radil.Foto: Český hokej, Jan Beneš

Článek

Předtím Radil přihrál na úvodní branku zápasu a podruhé v ročníku prožil dvoubodový večer. Lotyšský tým vyhrál podruhé za sebou.

Výsledky KHL:
Magnitogorsk - Kazaň 2:1
Jokerit Helsinky - Novosibirsk 4:3
Dinamo Minsk - Spartak Moskva 1:2 v prodl.
Dinamo Riga - Nižněkamsk 4:3 (za domácí Radil 1+1)

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - pátek 3. prosince Omsk Avangard Omsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Omsk - Kazaň 1 : 3
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Soči HK Soči - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Soči - Novosibirsk 1 : 2
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kunlun - Nižněkamsk 2 : 1
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince CSKA CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl CSKA - Jaroslavl 1 : 0 pp
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Novgorod - Magnitogorsk 1 : 3
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čeljabinsk - Chabarovsk 0 : 2
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Spartak Moskva Spartak Jekatěrinburg - Spartak 3 : 1
Včera základní část - čtvrtek 2. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva Dynamo Nur-Sultan - Dynamo 2 : 4

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 35 17 3 2 2 4 7 111 : 85 50
2 Petrohrad Petrohrad 34 15 2 3 3 2 9 105 : 77 45
3 Spartak Spartak 36 13 5 0 2 1 15 89 : 91 39
4 Novgorod Novgorod 35 15 1 0 2 2 15 88 : 83 36
5 Soči Soči 35 11 2 1 3 1 17 80 : 91 32
6 Viťaz Viťaz 35 7 0 2 4 5 16 86 : 109 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 36 15 6 3 1 1 10 89 : 75 50
2 Dynamo Dynamo 35 21 2 1 0 0 11 121 : 86 48
3 Čerepovec Čerepovec 34 14 3 5 2 2 8 83 : 71 48
4 Jaroslavl Jaroslavl 36 15 2 1 2 5 11 89 : 78 43
5 Minsk Minsk 34 12 4 0 4 2 12 98 : 107 38
6 Riga Riga 33 9 1 0 5 2 16 65 : 100 27
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 35 22 2 4 0 1 6 126 : 80 57
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 37 15 4 6 1 2 9 108 : 90 54
3 Kazaň Kazaň 36 15 3 4 0 5 9 86 : 81 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 35 12 2 1 3 2 15 110 : 99 35
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 35 11 2 2 2 3 15 86 : 102 35
6 Kunlun Kunlun 34 7 1 1 1 2 22 73 : 128 21
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 35 18 1 1 1 1 13 100 : 80 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 35 15 0 3 1 3 13 71 : 73 40
4 Chabarovsk Chabarovsk 36 8 3 3 2 3 17 71 : 93 33
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 34 7 3 3 2 2 17 83 : 107 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 17 : 30 základní část - pátek 3. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Jokerit Helsinky Jokerit Petrohrad - Jokerit Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - pátek 3. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk Minsk Viťaz - Minsk Vsadit
zítra 12 : 30 základní část - sobota 4. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Dynamo Moskva Dynamo Ufa - Dynamo Vsadit
zítra 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok Vladivostok Jekatěrinburg - Vladivostok Vsadit
zítra 13 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva Spartak Čeljabinsk - Spartak Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čerepovec - Chabarovsk Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Nižněkamsk - Nur-Sultan Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - sobota 4. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Dinamo Riga Riga Novgorod - Riga Vsadit