Kunlun - Omsk 1:5Sekáč zařídil Omsku dvěma góly a přihrávkou výhru

Útočník Jiří Sekáč přispěl v KHL dvěma góly a přihrávkou k výhře hokejistů Omsku 5:1 na ledě Kunlunu. Šimon Hrubec měl v brance vítězného mužstva 37 úspěšných zákroků.

Sekáč, jenž se trefil proti čínskému klubu i na konci listopadu, se prosadil v 35. minutě zblízka po přihrávce zpoza branky. Krátce po svém vítězném gólu se český útočník podílel asistencí v početní výhodě na třetím zásahu Avangardu, v závěru třetí třetiny završil skóre v další přesilovce. Tříbodový zápas odehrál Sekáč v sezoně poprvé.

Hrubec, který v neděli vychytal české reprezentaci na závěr Channel One Cupu v Moskvě výhru 4:1 nad Švédskem, nastoupil proti svému bývalému klubu. Za poražené Red Star poprvé po návratu do KHL hrál obránce Vojtěch Mozík.