Jekatěrinburg - Chabarovsk 5:4 PPZohorna překonal Kováře a zachránil v KHL Chabarovsku bod

Moskva

Hokejisté Chabarovsku sice v Kontinentální lize prohráli popáté za sebou, ale na ledě favorizovaného Jekatěrinburgu získali alespoň bod. Hostům ho zachránil Tomáš Zohorna vyrovnáním v 58. minutě, Avtomobilist s Jakubem Kovářem v brance pak v prodloužení rozhodl o vítězství 5:4. Zohorna i jeho spoluhráč Michal Jordán si připsali po dvou bodech.

Nejlepší celek Východní konference vedl na počátku třetí třetiny 3:1, ale Jordán se pak dvěma přihrávkami přičinil o vyrovnání. U druhé branky Amuru asistoval také kapitán Zohorna, který pak po 22 sekundách bleskově odpověděl i na čtvrtý gól domácího celku. Zblízka poslal do sítě puk, který vypadl Kovářovi z lapačky, a skóroval popáté v sezoně.

Prodloužení skončilo už po necelých dvou minutách. Chabarovsk zůstal v tabulce Východní konference předposlední, ze série pěti porážek nicméně vytěžil alespoň tři body.