Buffalo - Washington 7:4Hokejisté Buffala vyhráli přestřelku s Washingtonem, hattrickem pomohl Cozens

Útočník Dylan Cozens pomohl hattrickem a jednou asistencí hokejistům Buffala k vítězství v utkání NHL nad Washingtonem Capitals a stal se první hvězdou utkání. Tým Sabres rozhodl o svém triumfu ve druhé třetině, kterou vyhrál 4:2.

Hattrick byl k vidění i v duelu Minnesoty s Columbusem, který na stranu domácích převážil až v prodloužení Rus Kirill Kaprizov. Wild přitom prohrávali v utkání už 0:2, nakonec ale mohli slavit.

Výsledky zápasů NHL
Buffalo - Washington 7:4 (2:2, 4:2, 1:0)
Branky: 11., 33. a 52. Cozens, 17. Tage Thompson, 26. J. Skinner, 29. Girgensons, 31. Hinostroza - 15. D. Strome, 17. Oshie, 36. Ovečkin, 39. Milano. Střely na branku: 38:30. Diváci: 19 070. Hvězdy zápasu: 1. Cozens, 2. Tage Thompson, 3. Hinostroza (všichni Buffalo).
Minnesota - Columbus 3:2 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky: 42., 46. a 65. Kaprizov - 17. Olivier, 24. Foudy. Střely na branku: 44:24. Diváci: 19 063. Hvězdy zápasu: 1. Kaprizov, 2. Hartman (oba Minnesota), 3. Merzlikins (Columbus).