Pasta la vista! Pastrňák se trefil z neuvěřitelného úhlu. Tohle se u něj často nevidí

Český kanonýr David Pastrňák předvedl v zápase Bostonu s New York Rangers neskutečnou parádu! Ve 13. minutě zápasu otevíral skóre bekhendovou střelou z neuvěřitelného úhlu, kterou dokonale zaskočil gólmana Igora Šesťorkina.

David Pastrňák (uprostřed) se raduje se svými spoluhráči z gólu.

Aktuálně nejlepším týmem zámořské ligy je bezesporu Boston, za který válí hned několik českých krajanů. Nejvíce vidět je havířovský rodák David Pastrňák, který je s osmi góly třetí v tabulce střelců NHL hned za nezastavitelnou dvojicí z Edmontonu McDavid – Draisaitl.

Jeho poslední trefa proti Rangers se u něj tak často nevidí. Ve 13. minutě zavezl puk do útočného pásma a prudkou bekhendovou střelou pod víko z velmi ostrého úhlu zaskočil gólmana Šesťorkina.

„Upřímně, je to pro mě hodně překvapivá branka. Moc gólů bekhendem nedávám," řekl Pastrňák. Jeho Bruins nakonec zvítězili v Madison Square Garden 5:2 a s 20 body kralují tabulce Východní konference.