Gólmani se při zápase zbavili lapaček, vyrážeček, hokejek i masek. A diváci šíleli

Jižní Karolína/Praha

Zahodili lapačky, vyrážečky i hokejky, z hlavy sundali masky a šlo se na věc! V nedělním utkání nižší zámořské soutěže East Coast Hockey League mezi týmy South Carolina Stingrays a Jacksonville IceMen došlo na moment, který se v současném hokeji už příliš nevidí. Na ledě se totiž mezi sebou porvali gólmani.

V utkání ECHL se do sebe pustili brankáři.

V osmé minutě třetí třetiny rozhodčí nevěděli, kam dřív skočit. Na ledě se rozpoutaly hned dvě bitky, jednu z nich si střihli brankáři Logan Thompson a Michael McNiven. A diváci šíleli nadšením.

Pěstní výměna názorů trvala dvacet vteřin, když prvně jmenovaný z domácího týmu svého soka povalil k ledu.

Rozhodčí oba aktéry ocenili trestem na pět minut a do konce utkání, takže závěrečných necelých třináct minut museli dochytat rezervní gólmany. Jacksonville už dokázal jen snížit a odvezl si porážku 1:2.

7 : 2 Kladno - Vsetín 7 : 2 dohráno
20240418T18 : 00:00+0200