Kvůli kolapsu slovenského hokejisty se nedohrálo

Dornbirn

Slovenský útočník Boris Sádecký z Bratislavy Capitals zkolaboval při utkání rakouské ICE Hockey League v Dornbirnu a je na jednotce intenzivní péče. Utkání v Rakousku zůstalo nedohráno.

Ilustrační foto.

Čtyřiadvacetiletý Sádecký se zhroutil na ledě v závěru první třetiny a záchranáři ho na místě několik minut ošetřovali. "Je stabilizovaný na jednotce intenzivní péče. Jeho stav neustále konzultujeme s ošetřujícím lékařem," uvedl na klubovém facebooku prezident bratislavského klubu Ivo Ďurkovič.

Rakouský tým vedl v době přerušení 1:0. Během přestávky po ukončení úvodní třetiny se oba týmy dohodly na tom, že se duel už dnes dohrávat nebude. Přeložen by měl být i sobotní duel Capitals na ledě Pustertalu.

Rakouská hokejová liga - 14. kolo:
Vídeň - Znojmo 3:2 (0:1, 3:1, 0:0
Branky: 30. Sutter, 35. Neal, 37. Meyer - 14. Luciani (Prokeš, Gorčík), 34. Kvasnica.
Klagenfurt - Innsbruck 1:4
Salcburk - Pustertal 2:1 v prodl.
Villach - Štýrský Hradec 9:7
Bolzano - Székesfehérvár 3:2
Olimpija Lublaň - Linec 3:0
Utkání Dornbirn - Bratislava Capitals se nedohrálo po kolapsu hostujícího hráče.