Házenkářky Mostu podlehly Brestu a v LM prohrály i pojedenácté

Házenkářky Mostu prohrály v Lize mistryň i pojedenácté. Dnes v Chomutově prohrály 30:46 s Brestem, který díky vítězství opustil předposlední místo. Severočešky jsou beznadějně poslední.

Petra Marinovicová z Brestu pálí.

Hráčky Mostu vstoupily do souboje dvou nejhorších týmů tabulky aktivně, ujaly se vedení 5:3, ale Brest postupně přebral iniciativu. Skóre otočil, první půli vyhrál o osm branek a nakročil za vítězstvím.

Ve druhém poločase už Most soupeři nestačil a nenavázal na říjnový zápas v Brestu, kde odehrál nejvyrovnanější duel v Lize mistrů a prohrál o pět gólů. Druhý nejvyrovnanější duel Most odehrál v minulém kole, v němž podlehl 26:35 Bukurešti.

Brest se díky vítězství posunul na šestou příčku s náskokem jednoho bodu před sedmou Lublaní. Mostu patří v tabulce skupiny A bez zisku jediného bodu poslední osmá příčka.